دستگیره هوشمند فیلیپس

9300-5HBGS

زندگی هوشمند ، امکانات بی نهایت

افزودن رمز عبور حداکثر تا 10 رمز عبور

قفل اتوماتیک

افزودن اثر انگشت حداکثر تا 100 اثر انگشت

سنسور مادون قرمز

تهیه گزارش توسط اپ فیلیپس

مجهز به بازکردن قفل در حالت دو منظوره

اتصال به چشمی

اتصال دستگیره به Gateway و چشمی فیلیپس برای امینت بیشتر

دستگیره مدل 9300 امکان اتصال به gateway و چشمی فیلیپس را داراست.

از طریق gateway شما میتوانید در هر زمان تردد افراد را کنترل کرده و گزارش تردد را از اپلیکیشن فیلیپس دریافت کنید. همچنین در صورت نیاز شما قادر به ارسال رمز یکبار مصرف به دوستان و آشنایان هستید .

با اتصال به چشمی هوشمند فیلیپس ، هنگامی که کسی زنگ درب را بزند یا در قفل یک هشدار غیرمعمول رخ دهد ، چشمی تصاویر یا فیلم ها را ثبت کرده و ان را به اپلیکیشن فیلیپس ارسال می کند تا شما از وضعیت قفل آگاه شوید.

امنیت بالا

رمز عبور مخفی

باز کردن درب با وارد کردن رمز عبور 20 رقمی برای محافظت از دیده شدن توسط دیگران

شما می توانید در حضور افراد دیگر قبل و بعد از پسورد اصلی خود برای جلوگیری از جاسوسی، اعداد متفرقه (تا سقف 20 عدد) را وارد کرده و درب را باز کنید .

اتصال به WiFi

اتصال به اینترنت، دری به روی آینده

از طریق اتصال اینترنت به دستگیره شما قادرید از راه دور به قفل خانه خود دسترسی داشته باشید.

مشاهده انلاین وضعیت بیرون درب به صورت انلاین ،مشاهده سوابق تردد افراد و مدیریت قفل از قابلیت های اتصال دستگیره به تلفن همراه است.

حسگر گرمای دست

قابلیت باز کردن درب با حسگر گرمای دست

با یک لمس قفل باز شده و هنگام بسته شدن در به صورت خودکار قفل می‌شود

با وجود یک حسگر لمس و یک حسگر مادون قرمز روی دسته داخلی، هنگامی که دست حسگر را لمس می‌کند و حسگر مادون قرمز گرمای دست را را تشخیص می‌دهد، در با سهولت باز می‌شود.

دستگیره هوشمند

عملکرد دکمه ها جهت ایمنی کودکان و حیوانات

دکمه OPEN

با دوبار کلیک درطی یک ثانیه بر روی دکمه میتوانید درب را باز کنید  . این عملکرد باعث جلوگیری از بازشدن تصادفی درب توسط کودکان و حیوانات میشود.

دکمه CLOSE

با یک بار کلیک روی قفل روی دکمه درب بسته میشود و در صورتی که دکمه را سه ثانیه نگه دارید قفل کودک فعال میشود . شما میتوانید با استفاده از کلیدمکانیکی یا رمزعبور ادمین انرا غیرفعال کنید

قفل فول اتوماتیک

قفل درب به صورت خودکار

مدل 9300 که مجهز به قفل فول اتوماتیک می باشد، درهنگام بسته شدن زبانه ها به صورت اتوماتیک عمل کرده و درب به صورت اتوماتیک قفل میشود . همچنین در صورتی که درب به درستی بسته نشود و یا باز بماند سنسور هشدار فعال شده و شما را آگاه میکند

قفل فول اتوماتیک

قفل حالت امن

شما میتوانید قبل از ترک خانه ، دکمه حالت قفل اجباری را فعال کنید .در صورتی که شما حالت قفل اجباری را از بیرون فعال کرده باشید و شخصی از داخل خانه اقدام به باز کردن درب کند هشدار درب فعال میشود.

نمایش بیشتر

Views: 232